Varaus Keskus

Ilk hedef pazari Finlandiya ve sonrasinda Iskandinavya olan, rezervasyon ile calisan tum sektörlere hitap eden bir rezervasyon platformu.
  • Sektör E-ticaret & online pazaryeri
  • Ülke Finland
  • Kuruluş tarihi Aralık 2021
  • Aşama Prototip
Pazar yeri Finlandiya olan rezervasyon merkezi kurmaktayim. Hedefimiz ilk 2 sene icinde, isletmelerin 3,5%'sine, kullanici kitlesinin ise 1,5%sine ulasmak. Bu dogrultuda yapilan istatistik ve finansal market analizi sonucunda, yillik 792bin adet islem ile ortalama €3.0 milyon ciroya ulasabiliriz.

Genel

Sektör
E-ticaret & online pazaryeri
Kategori
Yazılım
Ürünün kullanım şekli
Masaüstü, Mobil/Tablet (iOS), Mobil/Tablet (Android))

İş modeli

Pazarlama stratejisi
Problemi cözdugumuze göre yönumuzu bu dogrultuda belirleyecegiz. Optimum maliyet ve surdurulebilir pazarlama ve reklam politikasi ile kaynaklarimizi dogru kullanacak, yavas ama etkili adimlarla pazara dogru bir giris yapacagiz. Finlandiya'nin en sevilen sosyal medya influencerlari ile calisacagiz. Rakamsal olarak, Turk youtuberlar ile kiyaslandiginda daha uygun rakamlara geldigini söyleyebilirim. Haricinde, stratejik hamlelerimiz icin planlarimiz var.
Gelir modeli
Baslica gelir modelimiz islemlerden alinacak olan komisyonlara dayanmaktadir. Islem basina komisyon oranimiz 8% + KDV'dir. Ikincil gelir modelimiz, isletmelerin 39€ + KDV aylik ucret ödeyerek "Önerilen Isletmeler" alaninda isletmelerini yukseltebilecekler. Yol haritamizin ilerleyen döneminde ise, urun satisi yaparak urun tedariklerinden gelir elde edebilecegiz.

Pazar bilgisi

Pazar büyüklüğü
300.000.000 ₺
Rakipler
Rakip Adı
Rakip Websitesi

Bugüne kadar aldığınız toplam yatırım
1.700.000 ₺
Hissedar yapısı
Hissedar tipi
Ad
Hisse
Mert Eren Eröz
Kurucu
% 100
Yatırım türü
Melek Yatırımcı
Yatırım miktarı
1.700.000 ₺
Teklif edilen hisse
% 20,0

Takım

Mert Eren Eröz  - Finland
Takımın üye sayısı
0
Yorum
Son güncelleme: 15.03.2022