Sigorta sektörünün lideri Allianz, yeni ekonominin girişimleri ile tanışmak istiyor

Allianz Türkiye, sigorta teknolojileri (Insurtech), müşteri deneyimini iyileştirme ve önleyici çözümler alanlarındaki inovatif çözümler için girişimcileri çağırıyor.

Hemen başvurun ve Allianz Türkiye’nin sunduğu fırsatlardan yararlanın.

Allianz Kimdir?

Dünyanın en güçlü finans topluluklarından, Brand Finance "Global 500" araştırmasına göre “Dünyanın En Değerli Sigorta Markası” olan Allianz, 70’ten fazla ülkede 140 bini aşkın çalışanıyla 88 milyon müşterisine hizmet veriyor.

Sigorta sektörünün lideri Allianz Türkiye,
yeni ekonominin girişimleri ile tanışmak istiyor. 

Allianz Türkiye’nin odağındaki sigorta teknolojileri (Insuretch), önleyici çözümler ve müşteri deneyimini iyileştirme alanlarında aradığı girişimlere sunmakta olduğu fırsatlardan yararlanın...

Allianz Mentörleri

Sektör lideri Allianz Türkiye’nin girişim mentorluğu uzmanlığına sahip mentörlerinden faydalanabilirsiniz.

İlk Müşteriniz Sektör Lideri olsun!

Büyürken Allianz’ın girişiminizin ilk müşterisi olmasının gücünden yararlanın...

Allianz Network’ü

İş modelinizi geliştirirken Allianz Türkiye’nin 5000’in üzerinde anlaşmalı sağlık kurumu ve oto servisi ve geniş dağıtım kanalı ağından faydalanın.

Allianz’ın Global Gücü

Allianz’ın Globaldeki sigortacılık, varlık yönetimi ve yatırımcı gücünden faydalanırken, Allianz X’in girişim fonu tecrübesi ve imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Allianz Odak Alanları

Günümüzde şirketlerin lider konumunu sürdürebilmesi finansal veya teknik güçlerinin yanı sıra iş alanlarını yeni nesile taşıyacak teknoloji değişimine liderlik etmelerine de dayanıyor. Sigorta sektörünün lideri olarak sektörümüzde bu misyonu Allianz Türkiye olarak yerine getirmek için çalışıyoruz. Bir yandan sektörümüze ve çalışanlarımıza girişimcilik becerilerini kazandırmayı hedeflerken, diğer yandan da yeni nesil iş modellerine hızlı entegre olarak sigortacılık bilgi birikimimizi girişimlerle paylaşmayı hedefliyoruz.

Allianz olarak Türkiye’de sigorta teknolojileri (Insurtech) alanını geliştirirken müşteri deneyimini iyileştirme ve önleyici sigortacılık kapsamında yaşamın her noktasında güvenceyi içeren girişimlere ve yeni nesil iş modellerine destek vermeyi amaçlıyoruz.

Başvuruda bulunan girişimlerden hedeflerimiz ile uyumlu bulunanlar; Allianz’ın deneyimli ve girişimci mentorluğu uzmanlığına sahip mentörlerinden iş modellerini geliştirmeye yönelik destek alırken, değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan girişimler Allianz ile iş birliği ve yatırım fırsatı yakalayacaklar.

Sigorta Teknolojileri (Insurtech)

Müşteri Deneyimini İyileştirme

Önleyici Çözümler

Faaliyet Alanları

Sağlık Sigortaları, Oto Sigortaları, Yaşam Sigortaları, Bireysel Emeklilik, Konut Sigortaları, diğer hayat ve hayat dışı sigorta branşları
Tolga Gürkan
Yeni teknolojilerin ve inovasyonun başrolde olacağı geleceğin dünyasında bu dönüşümden en fazla etkilenecek alanlardan biri olan sigorta sektörü; yaratıcı fikirlerin, yenilikçi iş modellerinin gücüne inanmalı bu yöndeki girişimleri desteklemeli. — Tolga Gürkan CEO, Allianz Türkiye

Allianz Türkiye Çalışanlarına Öncü Çalışma Koşulları
ve Modern Bir Ofis Ortamı Sunuyor

  • Esnek Çalışma
  • Uzaktan Çalışma
  • Yenilenme İzni
  • Serbest Kıyafet
Allianz TowerKozyatağı, İstanbul
Sosyal Alan
Kat Bahçeleri
Fitness
Allianz KampüsSarnıç, İzmir
Geleceğin bugünden çok farklı olacağına inanan, vizyoner takımlar.