Gozkulak.net

Villanızın tüm ihtiyaçlarını yönetiyoruz.
  • Sektör Turizm, Emlak, Yazılım, Hizmet
  • Ülke Turkey
  • Kuruluş tarihi Temmuz 2020
  • Aşama Fikir
Gozkulak.net, yazlık villa sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına göz kulak olmak için yola çıkmıştır. Müşterilerimizin; emlak yönetimi ve bakımı, emlak kiralanması gibi konularda gözleri arkada kalmıyor. Sürekli raporlama ile online portal ve uygulumamız üzerinden temizlik, ilaçlama, bahçe bakımı, havuz temizliği gibi tüm bakım süreçlerini takip edebileceklerdir.

Genel

Sektör
Turizm, Emlak, Yazılım, Hizmet
Kategori
Yazılım
Ürünün kullanım şekli
Masaüstü, Mobil/Tablet (Android))

İş modeli

Hedef kitle
Yazlık villa sahipleri
Pazarlama stratejisi
En önemli pazarlama aracımız, bölgesel çözüm ortaklarımız olacak.
Gelir modeli
Yerel partnerlerimiz ile işlem başı yüzde komisyon modeli ile çalışılacaktır. Piramit yapıda olacak gelir modelimiz sayesinde gozkulak.net'e katılan ilk partner üyelerimiz daha fazla komisyon oranına sahip olacak. Mevcut partnerlerimizin bünyemize katacağı yeni partnerler de gozkulak.net ağına (denetlemelerimiz sonrası) dahil olacabilecektir. Bu sayede doğal büyümeyi hızlı bir biçimde tamamlayabileceğiz.

Pazar bilgisi

Pazar büyüklüğü
5.000.000 ₺
Rekabet
Verdiğimiz hizmetin sadece küçük bir kısmını (temizlik, bakım ve kontrol) barındıran ‘emlak yönetimi’ (property management) hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet sadece yüksek turist hacmine sahip olan (Alanya, Çeşme, Kuşadası vs.) bölgelerde emlak ofisleri tarafından verilmektedir. Yerel emlak ofisleri tarafından verilen bu hizmetler, çoğunlukla Türkiye’de mülk sahibi olan yabancı müşterilere hitap ettiği gözlemlenmiştir.
Girişimin mevcut durumu
İlk olarak İzmir ve Aydın bölgesinde hizmete girecek gozkulak.net; 2021 yılı Q3 ve Q4 içerisinde, hızlı bir şekilde yayılmayı planlamaktadır. 2021 yılı sadece pilot bölge olan İzmir ve Aydın illerinde faaliyet gösterecek gozkulak.net olarak; yıl içerisinde 20 adet müşteri ile geniş kapsamlı ve uzun vadeli hizmet anlaşması yapmayı planlamaktayız. 2022 yılı ise gozkulak.net için tam bir büyüme ve pazara yayılma yılı olacak. Planlarımız dahilinde; bünyemize katacağımız yeni yerel çözüm ortaklarımız ile, Muğla ve Antalya illerini de hizmet verdiğimiz iller arasına katmayı planlamaktayız. 2022 yılı sonunda, hizmet verdiğimiz aktif müşteri sayısının 100’e çıkacağını ön görmekteyiz

Bugüne kadar aldığınız toplam yatırım
0 ₺
Hissedar yapısı
Hissedar tipi
Ad
Hisse
Utku Dağıstan
Kurucu Ortak
% 34
Ece Yılmazdemir
Kurucu Ortak
% 33
Yüksel Karabulut
Kurucu Ortak
% 33
Yatırım türü
Melek Yatırımcı
Yatırım miktarı
0 ₺
Teklif edilen hisse
% 10,0

Takım

Utku Dağıstan  - Turkey
Ece Yılmazdemir  - Turkey
Yüksel Karabulut  - Turkey
Takımın üye sayısı
3
Yorum
Gozkulak.net olarak emlak ve turizm sektörünün kesişimine dijital dönüşüm ve kurumsallık getiriyoruz. Genç ve dinamik yönetim ekibimiz; tasarım odaklı ve inovatif düşünce yapıları sayesinde sektördeki sorunları hızlı bir şekilde gözlemleyip çözüm sunabilmekte. Özellikle mobil uygulama, sürekli raporlama ve yerel iş ortaklarımız ile hızlı çözümlerimiz sayesinde; pazardaki güven ve profesyonellik açığını kapatabileceğiz.
Son güncelleme: 26.08.2021