Sochefs

NFC ile çalışan sosyal ağ ve işletme uygulaması...
  • Sektör Sosyal medya, Gastronomi, Seyahat, Konaklama, Turizm, Yeme İçme Üzerine İşletmeler, Sosyal Ağ
  • Ülke Turkey
  • Kuruluş tarihi Ocak 2018
  • Aşama Prototip
Sochefs; NFC sistemi ile çalışan sosyal ağ ve işletme uygulamasıdır. Burada toplumun gastronomi, seyahat, konaklama gibi aktif şekilde yaptığı sosyal olayları görüş ve bilgilerini paylaşarak hem fikir olacaklar hem de maceracı yenilikçi yanlarını keşfetmiş olacaklar. İşletmeler ise NFC ile QR KOD İLE topladıkları bilgileri ve sochefs ile birlikte işletmelerini üst seviyeye getirmiş olacaklar.

Genel

Sektör
Sosyal medya, Gastronomi, Seyahat, Konaklama, Turizm, Yeme İçme Üzerine İşletmeler, Sosyal Ağ
Kategori
Yazılım
Ürünün kullanım şekli
Mobil/Tablet (iOS), Mobil/Tablet (Android), Masaüstü)

İş modeli

Hedef kitle
Gastronomi,Seyahat,Konaklama ile ilgili İşletmeler ve kullanıcılar.
Pazarlama stratejisi
Brand, digital,event marketing, campus marketing en premium üyelik
Gelir modeli
Kullanıcıların sayfalarına reklam, sponsor tanıtımı .
İşletmeler ve marka sahibi kullanıcılar gold ve premium üyelikler ile gelir modelimiz olacak.

Örek olarak : Gold rozeti sahibi üyelerimiz sponsorluk hizmeti ,Deneyimli personel bulma ,Menü oluşturma ,Resturant veya Otel tasarım fikirleri gibi bir çok imkanlar sağlanacaktır.

Pazar bilgisi

Pazar büyüklüğü
20.000.000 ₺
Rakipler
Rakip Adı
Rakip Websitesi
Rekabet
Kısık ateş, Lezzet.com, Yemek.com, swarmapp, tripadvisör gibi ağlar tarifler, fotoğraflar ,analiz ve otel tanıtımı check-in gibi paylaşım uygulamasıdır. Diğer uygulamalardan farkımız Gastronomi, Seyahat, Konaklama, İşletmeler üzerine NFS sistemi ile çalışan sosyal ağ ve işletme uygulamasıdır. Burada kullanıcılar Sochefs kullanırken yapay zeka ile yapılan analizler ile kullanıcılara ve işletmecilere ayrıntılı anketler bildirilecektir rakiplerimiz sochefs içinde olacak uygulamalardır.
Girişimin mevcut durumu
Uygulama üzerinde bir çok yeni özellik ve kulana bilirlik özelliğini ar_ge çalışmalarında geliştiriyoruz. sochefs olarak marka tescil yapıldı sochefs.com olarak hosting alındı..

Bugüne kadar aldığınız toplam yatırım
80.000 ₺
Hissedar yapısı
Hissedar tipi
Ad
Hisse
Yakup Yağcıoğlu
Kurucu
% 100
Yatırım türü
Melek Yatırımcı
Yatırım miktarı
80.000 ₺
Teklif edilen hisse
% 15,0

Takım

Yakup Yağcıoğlu  - Turkey
Takımın üye sayısı
0
Yorum
Günümüzde televizyon ve sosyal medya gibi kuruluşların sürekli olarak Gastronomi, Seyahat ve Konaklama gibi yayınların yapılması toplumun farkındalığının artması ile yeni lezzetler, kaliteli hizmet, farklı kültürleri görmek ve tanımak istiyorlar.işletmelerinde bunu fark etmeleri ile Konaklama alanları , Restoranlar , Cafeler ve seyehat ajantaları gibi yeni işletmelerin açılması.Ünlü cheflerin Sürekli ön planda olması ,gençlerin bu yöne doğru okul ve meslek seçmeleri en büyük fırsat. Artı benim 18 yıldan beri bu meslekte olmam turizm sektöründe artı ve eksi yanlarını görmem beni Gastronomi ,Seyahat ve Konaklamanın başlı başına bir sosyal ağ ve işletme uygulamasını olması gerektiğini gördüm.Bu sektörlerin çoğalması ön planda olması misafirler, öğrenciler ve çalışanlar acısından oldukça hileler ve memnuniyetsizliğin ön planda olması, sochef`s meydana getirmiştir. socfefs önceliği topluma farkındalığını artırarak sağlıklı güvenirlik,kaliteli bir hizmet sunmaktır.
Son güncelleme: 29.09.2021