Garson Lazım

İş ve Eleman Bulma & İlan Yayınlama Platformu.
  • Sektör İletişim & medya, İnsan Kaynakları, Yayıncılık
  • Ülke Turkey
  • Kuruluş tarihi Mayıs 2017
  • Aşama Kullanıcılar
Garson Lazım, Otel ve Restoran sektörü ile, Garsonluk mesleği üzerine tasarlanmış, Özel bir İş ve Eleman Bulma & İlan Yayınlama Platformudur. Garson Lazım, Gazete İlanları (Sarı Sayfalar, Seri İlanlar) Modelinin, Dijital Platforma Dönüşmüş Halidir.

Genel

Sektör
İletişim & medya, İnsan Kaynakları, Yayıncılık
Kategori
Yazılım
Ürünün kullanım şekli
Mobil/Tablet (Android))

İş modeli

Hedef kitle
Otel, Restoran, Lokanta, Özel Kişi ve Kurumlar ile Garson'lardır.
Pazarlama stratejisi
Google Adwords, Facebook ve Sosyal Medya ile Basılı Yayın Reklamları.
Gelir modeli
Uygulama içi Google Admob reklamları ile Firmalar için özel ücretli ilanlar tercihi sunularak Gelir Modeli oluşturulmuştur. Bununla birlikte, Firmalar için "Yıllık Üyelik Paketi" seçenekleri ve Özel Reklamlar, Sponsor, Firma Banner ve Logo alımları ile de gelir modelleri oluşturulacaktır.

Pazar bilgisi

Pazar büyüklüğü
750.000.000 ₺
Rakipler
Rakip Adı
Rakip Websitesi
Bu tarzda yoktur. Genel ilan platformları vardır.
Rekabet
Garson Lazım projesi ve sunduğumuz bu özel platform tarzında, başka herhangi bir platform ve rakibimiz bulunmamaktadır. Ancak, İş ve Eleman bulma platformu ve siteleri oldukça vardır. Kariyernet, yenibiriş, işin olsun, bunun gibi birçok Firma vardır. Fakat bu platformlar genele hitap etmektedir. Garson Lazım ise, tek bir sektör ve meslek üzerine hizmet vermektedir ve özel bir Platformdur. Bu nedenle, Proje modelimiz ve tarzımızla hem Fark yaratıyoruz hemde diğer rakiplerimizden ayrılıyoruz.
Girişimin mevcut durumu
Android Mobil Uygulamamız Yapılmış Olup, şuan Google Play Markette Yayına Girmiştir. Garsonlazim.com web sitemiz de, Projenin tanıtımı ve mobil uygulamaya yönlendirme amaçlı yapılmıştır. Girişimimiz şuanda Kullanıcılar aşamasındadır. Aynı zamanda girişimimiz, Firma ve Garsonlardan iş ve eleman ilanları da almaya ve yayınlamaya başlamış bir durumdadır.

Bugüne kadar aldığınız toplam yatırım
250.000 ₺
Hissedar yapısı
Hissedar tipi
Ad
Hisse
Sait Elmas
Kurucu Ortak
% 75
Devrim Çatak
Kurucu Ortak
% 25
Yatırım türü
Melek Yatırımcı
Yatırım miktarı
250.000 ₺
Teklif edilen hisse
% 30,0

Takım

Sait Elmas  - Turkey
Devrim Çatak  - Turkey
Takımın üye sayısı
2
Yorum
Garson Lazım, Android Mobil Uygulama üzerinden ve aktif olarak İlan hizmeti vermektedir. Firma ve Garsonlardan ilanlar gelmeye başlamıştır ve platformda yayınlanmaktadır. Yatırım aldıktan sonra, tanıtım Reklamlarımız ile yüksek bir kullanıcı kitlesine ulaşacağımızı ve platformda çok ciddi bir performans oluşacağını düşünmekteyiz. Çünkü, pazar ve kullanıcı hedef kitlemiz çok büyüktür. Web sitesi, Proje tanıtımı ve mobil uygulamaya yönlendirme amaçlı yapılmıştır. Yatırım aldıktan sonra en kısa sürede, aynı model ve tarzımızla Garsonlazim.com web sitesi Platformunu da İlan almaya ve yayınlamaya aktif etmeyi düşünmekteyiz. Aynı şekilde IOS mobil uygulamamızı da yapacağız. Böylece Garson Lazım olarak, hem Web Sitesi hemde Android ve IOS mobil platform olmak üzere 3 koldan hizmet vermeyi ve daha çok kitleye hitap etmeyi planlıyoruz. İleriki süreçte Komi, Aşçı, Usta, Tezgahtar, Barmen, Part Time/Öğrenci ve Paket Servis Elm. da Eklenecektir. Hedefimiz, Başarılı ve Marka bir Girişim olmaktır.
Son güncelleme: 01.07.2019