Etohum ve KoçSistem Seni Çağırıyor!

Koç Topluluğu şirketlerinden, Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, lansmanını yaptığı Yeni Nesil Girişimcilik ve İnovasyon Platformu “TechSquare” ile girişimleri hızlandırmayı hedefliyor.

TechSquare Hemen başvurun ve Koç Sistem’in sunduğu fırsatlardan yararlanın...

TechSquare, odaklandığı alanlarda faaliyet gösteren vizyoner girişimlerle işbirliği yapmayı hedefliyor. Bu girişimleri, KoçSistem’in geniş müşteri ve iş ortağı ağına dahil ederek ve teknoloji alanındaki bilgi ve deneyimleri ile destekleyerek, girişimlere KoçSistem’in iş ortağı olma fırsatı veriyor.

TechSquare Faydaları

KoçSistem ile İşbirliği

Hızlandırma programına dahil olan girişimcilerle potansiyel işbirliği fırsatları değerlendirilir.

Finansman Desteği

Yarışma sonucunda 1. olan girişime finansman desteği sağlanır.

Mentörlük

Hızlandırma programına dahil olan girişimcilere konusunda deneyimli teknik ve ticari mentörler atanır.

Eğitim

Hızlandırma programına dahil olan girişimcilere teknik ve ticari eğitimler verilerek gelişmelerine destek sağlanır.

Network

Hızlandırma programına dahil olan girişimcilere; teknoloji firmaları, KoçSistem müşterileri, Koç Holding firmaları ve TechSquare iş ortakları ile network imkanı sağlanır.

Ofis Alanı

Hızlandırma programına dahil olan girişimcilere; talep etmeleri durumunda ofis imkanı sağlanır.

Teknik Altyapı

Hızlandırma programına dahil olan girişimcilere; KoçSistem’in veri merkezi, IoT platformu, güvenlik çözümleri gibi teknik altyapı hizmetlerinden destek imkanı sağlanır.

Tanıtım Desteği

Hızlandırma programına dahil olan girişimcilere; tanıtım desteği sağlanır.

TechSquare Odak Alanları

Aşağıdaki alanlarda kurumsal müşterilere ürün / servis / çözüm sağlayan girişimler başvuruda bulunabilir.

Nesnelerin İnterneti (IoT)

Analitik

Güvenlik

İş Çözümleri

>

Yenilikçi ürün ve servisleriyle şirketlere rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran KoçSistem; vizyonu, iş yapış şekli, paydaşlarına verdiği değer ile sektöründe liderliğini sürdürmektedir. Şirketlerin dijital dönüşümünde başrolü oynayan KoçSistem; bankacılık, telekom, perakende, enerji, dayanıklı tüketim, otomotiv, kamu, sigorta ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerine sektörlerin iş ihtiyaçlarına yönelik sunduğu proaktif ürün ve servisleriyle, müşterilerinin tedarik zincirinden müşteri deneyimine dek toplam değer zincirini dijitalleştirmektedir. Aynı zamanda dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile güçlü stratejik ortaklılar geliştiren KoçSistem; müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarını doğru iş ortakları ile birleştirerek etkin bir ekosistem oluşturmaktadır.

KoçSistem inovatif çözümleri ve yenilikçi teknolojileri ile sektörleri geleceğe taşımak için çıktığı bu yolda; girişimleri de yanına alarak beraber yürümeyi hedeflemektedir. Bu amaçla kurduğu TechSquare Yeni Nesil Girişimcilik ve İnovayon Platformu’na; IoT, Güvenlik, Analitik ve İş Çözümleri alanında B2B çözümler sağlayan girişimleri davet etmektedir.

Yeni Nesil Girişimcilik ve İnovasyon Platformu TechSquare’e şimdi başvurun.