NEAÇSAM.COM

Ne iş yapacağım diye mi düşünüyorsunuz ?
  • Sektör Yazılım
  • Ülke Turkey
  • Kuruluş tarihi Temmuz 2021
  • Aşama Prototip
Bu proje ne açacağını bilmeyen yatırımcılara, hangi markayı dükkânıma getireyim diye düşünen esnafa, yeni dükkân açarken tecrübesiz yatırımcıya, yüksek maliyetlerle dükkân açan işletmeler, parası olup da ne iş açacağını bilmeyen yatırımcılara hizmet sunmaktayız.Projemiz ile bir yatırım ağı, Franchising Bayi ve Marka ağı oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Genel

Sektör
Yazılım
Kategori
Yazılım
Ürünün kullanım şekli
Masaüstü, Mobil/Tablet (iOS), Mobil/Tablet (Android), Sunucu yazılımı (ör: veritabanı))

İş modeli

Hedef kitle
İş kurmayı düşünen yatırımcı,Franchising Bayiliği ve Marka almak istey
Pazarlama stratejisi
Dijital Reklamlar (Google Ads gibi), Seo çalışmaları, dijital tanıtım
Gelir modeli
Reklam gelirleri (Google Adsense, Sosyal Medya Reklamları, Fuarda alınan reklamlar, Ücretli reklam ortaklıkları vs.), sunduğumuz hizmet paketlerini satın alınması, işlem başına aracı komisyon almak gibi gelir fikirlerimiz bulunmaktadır. Rakiplerimiz incelendiğinde, Google Anahtar Kelime Planlayıcısından kontrölleri sağladığımızda, ortalama yıllık 20.000$-60.000$ gelir sunmaktadır Google Adsense.

Pazar bilgisi

Pazar büyüklüğü
1.000.000 ₺
Rakipler
Rakip Adı
Rakip Websitesi
Bayim Olurmusun ?
Rekabet
Rakiplerimiz düşündüğümüz iş modelinin küçük bir kısmını yapmaktadır. Rakibimiz sadece bayilikleri listelemekte, Sosyal Medyayı ve Dijital Reklamları kullanmamaktadır. Gelirinin büyük kısmını Fuarlardan kazandığı düşünülmektedir. Piyasada tam olarak rakibimiz bulunmamaktadır, rakiplerimiz genelde düşündüklerimizin ufak bir kısımlarını yapmış olduklarını görüyoruz.Bizler bunları birleştirip, yenilikler katarak çok farklı seviyeye getirmek istiyoruz.
Girişimin mevcut durumu
Girişimim için taslak oluşturuldu, alan adları alındı, sosyal medya hesapları açıldı.Malatya Teknopark'a proje başvurusu onaylandı ve ofise taşınma süreci gerçekleşti. Yazılım ve makine desteği için Kosgeb dosyası oluşturulmakta. Projemizin bilinirliğini ve Google sıralamasını yükseltmek için yapılacak Seo çalışmaları, Google Reklamları, Tanıtımları planlandı.Projemiz şuanda yazma aşamasında fakat yatırım olmadan yazdırmamız şuanda mümkün gözükmemekte. Yatırım ve destek arayışımız devam etmekte, aynı zamanda ekip arkadaşlarımla taslakta güncellemeler ve yenilikler getirerek yazma aşamasına getiriyoruz.Anadolu Üniversiteler Birliği I. AR-GE Proje Pazarı'nda ön başvurumuz kabul görmüştür, 20 Mayıs 2022'de Neacsam.com ile Yozgat'ta yarışacağız. Kosgeb dosyamızı ilgili müdürlüğe ilettik sonuç beklemekteyiz.Bizlerde bu süreçte farklı işletmelerin Dijital Reklamlarını, Yazılım ve Grafik Tasarım işlerini yaparak projemize finansman sağlamaktayız.

Bugüne kadar aldığınız toplam yatırım
30.000 ₺
Hissedar yapısı
Hissedar tipi
Ad
Hisse
Muhammet Yusuf Tatlı
Kurucu
% 100
Yatırım türü
Melek Yatırımcı
Yatırım miktarı
30.000 ₺
Teklif edilen hisse
% 20,0

Takım

Muhammet Yusuf Tatlı  - Turkey
Takımın üye sayısı
3
Yorum
Son güncelleme: 22.04.2022