Etohum ve Tofaş Seni Çağırıyor

Türkiye otomotiv endüstrisinin üretim ve ihracat lideri, 7 farklı markaya üretim yapan, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Maserati ve Ferrari markalarının Türkiye’deki satış ve satış sonrası hizmetlerini veren TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. yenilikçi girişimleri tanımak istiyor.

Tofaş, odaklandığı konularda faaliyet gösteren vizyoner girişimlerle işbirliği yapmayı amaçlıyor. Bu girişimlerin Tofaş’ın geniş bayi - tedarikçi ağına erişmelerini sağlayarak, onları otomotiv sektöründeki bilgi ve deneyimleriyle besleyerek büyümelerini desteklemek ve Tofaş'ın iş ortağı olma fırsatını vermeyi hedefliyor.

Tofaş yeni ekonominin girişimleri ve şirketleri ile tanışmak istiyor.

Tofaş, odaklandığı konularda faaliyet gösteren vizyoner girişimlerle işbirliği yapmayı amaçlıyor. Bu girişimlerin Tofaş’ın geniş bayi - tedarikçi ağına erişmelerini sağlayarak, onları otomotiv sektöründeki bilgi ve deneyimleriyle besleyerek büyümelerini desteklemek ve Tofaş'ın iş ortağı olma fırsatını vermeyi hedefliyor.

Mentorluk

Girişim konunuzla ilgili sektörün en önemli temsilcilerinden, bilginin gerçek kaynağından mentorluk alabilirsiniz.

Network

Kurumsal şirketlere ulaşmakta güçlük çekiyor olabilirsiniz. Şimdi doğru kişiye ulaşabilir, girişiminizi doğru şirketlere ulaştırabilirsiniz.

Şirketler Müşteriniz Olsun

Kurumsal şirketlere yönelik yenilikçi çözümleriniz varsa, onlara ulaşın ve ilk müşteriniz olsunlar.

Demo Day

Şirketlere sunum yapın, yatırım görüşmelerine başlayın.

Tofaş Odak Alanları

Türkiye otomotiv endüstrisinin üretim ve ihracat lideri Tofaş, teknoloji yaratan veya kullanan, büyük veri, nesnelerin interneti ve müşteri deneyimi & davranışları yönetimi konusunda yenilikçi çözümleri olan girişimleri çağırıyor. Başvurunu yap, erken aşamada Tofaş'ın tecrübesi ve uzmanlığından yararlan, geleceğin girişimi seninki olsun.
  • Büyük Veri
  • Nesnelerin İnterneti
  • Müşteri Deneyimi & Davranışları Yönetimi
  • Yeni müşteri yaratacak yenilikçi çözümler
  • Mevcut müşterilere satış, servis hizmetlerini iyileştirecek, bağlılık/sadakat artıracak çözümler
  • Mobilite için yenilikçi sahiplik ve/veya paylaşım modelleri
  • Müşteri değeri yaratacak otomotiv sektörü içi ve dışı işbirliği modelleri
  • Akıllı dağıtım çözümleri & depo ve stok yönetimi
  • Otomotiv finansmanında yaratıcı iş çözümleri ve finansal risk analiz modelleri

Ekipler

Tofaş geleceği şekillendirecek vizyoner takımları tanımak istiyor.

Çevik

hızlı hareket eden, tutkuyla çalışan

Rekabetçi, fark yaratan

yenilikçi ve yalın düşünen

İnsana ve çevreye duyarlı

topluma karşı sorumluluğunun bilincinde

İddialı

hata yapmaktan korkmayan, hatayı gelişim fırsatı olarak kullanan

Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan Tofaş, Koç Holding ve Fiat Chrysler Automobiles’ın (FCA) eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketidir. Türkiye’nin 3. büyük sanayi kuruluşu Tofaş, yılda 450 bin araçlık üretim kapasitesine ve 10.000’i aşkın çalışana sahip Türkiye’nin sanayi devidir.

Tofaş aynı zamanda ilki geçen yıl gerçekleştirilen kurumsal inovasyon ve girişimcilik programı Aklım Fikrim Fiat'ın, ikinci yılında da yenilikçi girişimlere desteğini sürdürmeye devam ediyor. Aklım Fikrim Fiat’ın bu yıl odaklandığı alanlar büyük veri, nesnelerin interneti, müşteri deneyimi gibi alanlar olurken; satış ve servis hizmetleri, kişiselleştirilmiş hizmetler, mobilite çözümleri gibi alanlarda yeni iş fikirlerinin ortaya çıkmasının desteklenmesi amaçlanıyor.

Geleceği şekillendirecek vizyoner takımlar Tofaş'a şimdi başvurun.