Bidenizci

Denizcilik İhtiyaçları Tek Çatı Altında
  • Sektör Webuygulama, Denizcilik, Ulaşım, Nakliye, Mavitur
  • Ülke Turkey
  • Kuruluş tarihi Kasım 2020
  • Aşama Kullanıcılar
Denizciliğin bütün ihtiyaçları tek bir platform üzerinden çözülebilecek ve kişiler kolayca teklif alabilecekler. Bu fikir staj esnasında gemilerde staj yaparken olayın ticari boyutunu takibi ile oluştu ve projeye dönüştü. Özellikle pandemi sürecinden sonra bütün sektörler dijitalleşmeden yararlanmıştır. Fakat, denizcilik sektörü klasik yöntemler ile işleyişine devam etmektedir.

Genel

Sektör
Webuygulama, Denizcilik, Ulaşım, Nakliye, Mavitur
Kategori
Donanım, Kurumsal yazılım, Tüketici ürünleri, Yazılım
Ürünün kullanım şekli
Masaüstü, Mobil/Tablet (iOS), Mobil/Tablet (Android))

İş modeli

Hedef kitle
Denizciler, Deniz severler, Deniz hobisi isteyenler
Pazarlama stratejisi
Sosyal medya ve google organik büyümelere önem veriyoruz.
Gelir modeli
Reklamlar ve teklif başına, aylık ve yıllık üyelik işlemleri ile işe başladık. İlerideki planlarım market pazar alanı oluşturarak buradan komisyon alacağız. Teklif isteyen ve teklif vereni buluşturarak birlikte çalıştıkları andan itibaren işlem başı komisyon alacağız.

Pazar bilgisi

Pazar büyüklüğü
500.000.000.000 ₺
Rakipler
Rakip Adı
Rakip Websitesi
Rekabet
navlungo.com rakibimdir fakat -navlungo- sadece lojistik kategorisinden ibarettir. Benim farklı olduğum kısım denizcilik üzerine olmak ve lojistikten hariç 21 tane daha kategorimin olmuş olmasıdır. Bidenizci bünyesinde bulunan kategoriler; Lojistik, Tedarik, Transfer, Sağlık, Eğitim, Temizlik, Yakıt, Yapım-Bakım, Yelken, Su Sporları, Mavi Tur, Konaklama, Havalimanı Transfer, Kiralama, Denetim, Koruma, Kariyer, Konteyner, Sistemler, Danışmanlıklar, Balıkçılık, Sigorta.
Girişimin mevcut durumu
İş fikrimin modellenmesi yapıldı, sektöre uyarlandı, marka alındı, yazılım altyapısı yapıldı, kategoriler oluşturuldu, ihtiyacı kolaylaştıracak kategori soruları oluşturuldu, ödeme yöntemi websitesine katıldı, blog yazılar ile google organik büyüme için çaba sarf edildi, reklamlar için animasyon ve seslendirme çalışmaları yapıldı. Kısacası, iş fikrim tamamen kullanıma hazır bir hale getirildi ve kullanıcılar ile buluşma sürecindedir.

Bugüne kadar aldığınız toplam yatırım
3.000.000 ₺
Hissedar yapısı
Hissedar tipi
Ad
Hisse
Ersin Büyükbalbak
Kurucu
% 100
Yatırım türü
Melek Yatırımcı
Yatırım miktarı
3.000.000 ₺
Teklif edilen hisse
% 49,0

Takım

Ersin Büyükbalbak  - Turkey
Takımın üye sayısı
1
Yorum
Animasyonlu Tanıtım videomuz; https://youtu.be/Grj1elm41Qg
Son güncelleme: 16.03.2021